Proč MLS® laserovou terapii?

26 srpna, 2020

Být opět aktivní.

Díky přístrojům pro MLS® laserovou terapii, můžete rychle překonat akutní fázi bolesti s dlouhodobým účinkem, zkvalitnit svůj život a vrátit se brzy do běžných každodenních činností, jako je práce, sportovní a společenský život. Ve skutečnosti MLS® laserová terapie nejen může pomoci překonat bolestivé příznaky typické pro nemoci pohybového ústrojí, ale současně představuje cenný nástroj pro rehabilitaci, neboť účinně podporuje obnovu funkcí, které byly ohroženy operací nebo jiným poškozením rychlým a účinným způsobem.

  • KRÁTKÉ ČASY OŠETŘENÍ od 3 do 10 minut.
  • NIŽŠÍ POČET OŠETŘENÍ

U mnoha pacientů jsou zřejmé účinky od prvního ošetření a vědecké studie ukázaly, že mezi 4 a 5 aplikací dochází k poklesu bolestivosti nejméně o 50%, společně s obnovením kloubních funkcí.

  • SOUČASNÉ PŮSOBENÍ na trojici problémů: bolest – zánět – otok.

Překonáváme omezení tradiční léčby laserem!

Podobné aktuality

REBOX

REBOX

Elektroterapie přístrojem Rebox je originální léčebnou metodou, která je založená na neinvazivní transkutánní aplikaci specifických elektrických proudů.

Mobilizační techniky

Mobilizační techniky

Kloubní mobilizace je postupné, nenásilné obnovování hybnosti kloubu ve směru omezení jeho kloubní hry. Základním cílem je zajištění dostatečné kloubní mobility a stability pohybového segmentu. Jsou to šetrné, jemné opakující se pohyby na hranici možného rozsahu pohybu v kloubu.

Míčková facilitace

Míčková facilitace

Metoda míčkové facilitace byla vyvinuta paní Zdenou Jebavou, původně pro děti trpící astmatem. Pomocí měkkého molitanového míčku, který je sunut po kůži, dochází k uvolnění napětí ve stažených a přetížených svalech.