FYZIOTERAPIE

KOLIK TO STOJÍ?

Naše služby se pohybují v příznivých cenách. Podporujeme i úhradu ze zdravotního pojištění. Pro kompletní nabídku nahlédněte do ceníku.

SLUŽBY

Disponujeme zkušenostmi v mnoha oblastech fyzioterapie. Kompletní přehled námi nabízených služeb naleznete v sekci služby.

PROSTŘEDÍ

Chcete se o nás dozvědět více? Nahlédnout jak to vypadá u nás v ordinaci? Neváhejte a projďete si veškeré informacee o nás

POJIŠŤOVNY

V rámci úhrady péče z veřejného zdravotního pojištění přijímáme pojištěnce ZP 213
RBP zdravotní pojišťovna a 211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR.

Kde nás najdete

Fyzioterapie Iveta Sedlářová
Sadová 611
738 01 Frýdek-Místek

+420 606 516 417

info@fyzioterapiesedlarova.cz

ZKUŠENOSTI NAŠICH KLIENTŮ

Kateřina D.

Paní Sedlářovou znám již cca 10 let – pomohla mi v mnoha případech – blokáda krční páteře, akutní bolest zad, také s otoky a hematomy po stomatologických zákrocích (tapováním).

Díky moc také za info o cvičení s SMS lany-pravidelnost dělá zázraky!!Po každé návštěvě si z této ambulance odnáším dobrý pocit,že se mi někdo profesionálně věnoval,pomohl a opravdu poradil.

Prioritou celého týmu je vstřícnost a pozitivní nálada -což bohužel nebývá pravidlem všude. Vřele doporučuji!

 

Alena B.

Za mě velká spokojenost, odcházím od vás vždy jak „nová“, navíc příjemný personál a moc pěkné prostředí. Péče perfektní, bylo to u vás moje první setkání s fyzioterapií a určitě ne poslední.

Jana Ch.

Fyzioterapii Iveta Sedlářová mi před pár lety doporučila lékařka. Na terapie zde chodím dodnes, jako pacientka i jako klientka, a jsem moc spokojená s přístupem i metodami. Jinam už bych nešla. Tohle zařízení mohu určitě doporučit.